Plac zabaw wyjechał

Wczoraj do nowego właściciela wyjechał nasz plac zabaw. Trochę szkoda. Wiele udanych urodzin na nim się odbyło.. Ale teraz mamy potrzebną przestrzeń. Będzie takie Centrum Wspinaczkowe, że dzieci szybko zapomną o placu 🙂

Liga Rezon Monday Tour

Dziękujemy Wszystkim zawodnikom za udział w rundzie jesiennej Rezon Monday Tour ! Zapraszamy na kolejną edycję, start już 16 stycznia godz. 20.00 !!! 🙂 Wyniki: http://bo5.pl/rezon/Rezon+Monday+Tour,ranking,260,247.html
Centrum Rezon