2. Urodziny Klubu !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na 2. Urodziny klubu, które odbędą się w Centrum Konferencyjno- Rekreacyjnym REZON:

  • Turniej Urodzinowe “C” – 20 listopad 2015r.
  • Turniej kat. B+ – 28 listopad 2015r. (więcej informacji już wkrótce!)

Zgłoszenia kat.C
Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 19.11.2015r. do godz. 12.00 na adres turnieje@rezon-poznan.pl bądź bezpośrednio w recepcji klubu

W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko
– numer licencji i aktualny ranking PFS
– numer telefonu
– adres email

UWAGA! Zawodnicy nie posiadający licencji PFS zobowiązani są do wyrobienia jej i przesłania numeru organizatorowi do momentu zamknięcia listy zgłoszeń. Wyrobienie licencji jest bezpłatne- wystarczy wysłać dane emailem.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PFS:
http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html

Opłata za turniej kat.C:
Turniej OPEN – 60 zł
Turniej DAMSKI – 45 zł

* Honorujemy karty Multisportu, Fit Profit, Fit Flex oraz OK System ( -15zł od wpisowego )
* Wpisowe zawiera opłatę 10 zł na cele statutowe PFS

Wpisowe prosimy wpłacać na konto:
PKO BP 93 1020 4027 0000 1502 0842 8684
Marek Frankiewicz Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne REZON,
ul. Kolejowa 32, 62-064 Plewiska

Istnieje możliwość wpłaty wpisowego bezpośrednio w recepcji klubu REZON gotówką lub kartą. Opłata musi zostać dokonana do momentu zamknięcia listy zgłoszeń!

Pakiet startowy
– poczęstunek w formie bufetu w czasie trwania zawodów

Nagrody:
– puchary dla zwycięzców w kategorii OPEN i DAMSKIM
– niespodzianki od głównego partnera turnieju AMICA
– voucher do gabinetu stomatologicznego ASKO DENT
– nagrody rzeczowe ufundowane przez markę FOX
A pula nagród wciąż rośnie!

Harmonogram turnieju
Czwartek (19.11.)
– 12.00 Zamknięcie listy zgłoszeń, weryfikacja zawodników i wpłat
– 19.00 Losowanie poszczególnych turniejów
– 22.00 Publikacja wyników losowania i harmonogram pierwszych meczy

Piątek (20.11)
– 17.30 Start turnieju DAMSKIEGO (system “każdy z każdym”)
– 18.30 Start turnieju OPEN

Wyniki losowania:

Urodzinowe C losowanie

Harmonogram:
harmonogram urodzinowe C

LISTA STARTOWA- OPEN:

1. Mikołaj Stefański #309
2. Mateusz Szymkowiak #500
3. Roman Rusiłowski #546
4. Krzysztof Haraj #579
5. Tymoteusz Baranowski #584
6. Tomasz Przybylski #603
7. Janusz Błaszczyk #675
8. Adam Forreiter #743
9. Wojciech Zborowski #782
10. Maciej Piwecki #784
11. Mikołaj Szarafiński #806
12. Zbigniew Strojk #953
13. Kasper Teszner #959
14. Jakub Bok #1036
15. Piotr Zarwański #1060
16. Artur Bałdyga #1065
17. Łukasz Bełcikowski #1199
18. Mateusz Stróżyk #1269
19. Renard Nawrocki #1390
20. Adam Below #1506
21. Krzysztof Jarmusz #1536
22. Witold Adamski #1607
23. Łukasz Michalczak #1624
24. Artur Pędowski #1711
25. Ewa Piechnik #1867
26. Sławomir Nowak #2033
27. Paweł Rogacki #2083
28. Magdalena Bocheńska #2119
29. Piotr Urbaniak #2197
30. Tomasz Niedbalski #2311
31. Patryk Markiewicz #2365
32. Piotr Wasiak #2823

LISTA STARTOWA- DAMSKI:

1. Agnieszka Armatys #111
2. Ewa Piechnik #118
3. Marzena Pędowska #263
4. Karolina Klabińska #286
5. Magdalena Bocheńska #364
6.

 

Centrum Rezon