Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym od 18 maja.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Sporu dotyczącego wprowadzenia 3 etapu odmrażania gospodarki, 18 maja 2020 roku otwieramy Centrum Rezon według poniższych zasadach.

Polski Związek Squasha – Wytyczne w zakresie funkcjonowania klubów squash

 1. Wszyscy klienci oraz goście są zobowiązani do zdezynfekowania rąk oraz zakrycia ust i nosa przed wejściem na teren klubu.
 2. Ze względu na brak możliwości zapewnienia odległości przynajmniej 1,5 metra pomiędzy grającymi na korcie rekomenduje się zdezynfekowanie rąk oraz rączek rakiet przed wejściem na kort.
 3. Wszyscy grający do 19 roku życia zobowiązani są bezwarunkowo do zakładania okularów ochronnych lub masek typu I-mask przed wejściem na kort. Osobom powyżej 19 roku życia rekomenduje się używanie podczas treningu/gry okularów ochronnych lub masek typu I-mask.
 4. Umawiamy się na grę z osobami, które doskonale znamy od lat. To najczęściej nasze żony, partnerki, nasze dzieci, nasi koledzy z pracy czy po prostu przyjaciele. Nie ma takiej możliwości, by na korcie spotkać osobę której nie znamy.
 5. https://polskisquash.pl/content/uploads/2020/05/Wytyczne-PZSq-dla-graj%C4%85cych-oraz-dla-obiekt%C3%B3w-wynajmuj%C4%85cych-korty-do-squasha-Covid-19-2020-05-15.pdf

Regulamin

 1. Obiekt jest otwarty w tygodniu w godz. 07:00-23:00 w weekendy 09:00-20:00.
 2. W przypadku braku rezerwacji na squasha i ściankę wspinaczkową godziny otwarcia klubu mogą ulec zmianie.
 3. Wszystkie osoby korzystające z rezerwacji mają obowiązek zgłoszenia się na recepcję w celach rejestracji danych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sportu. W sprawie opłacenia rezerwacji prosimy ustawiać się w kolejce do recepcji. Prosimy o opłacenie rezerwacji przed grą. Prosimy o poczekanie na zewnątrz budynku jeśli będzie kolejka do recepcji. (Honorowanie kart Multisport uwarunkowana jest od firmy Benefit System, itp., prosimy kierować pytania o aktywność kart do danego operatora).
 4. Limity osób, które będą mogły jednocześnie korzystać z naszej hali, zostały dostosowane do ich powierzchni.  Na hali o powierzchni od 300m2 do 800m2 mogą przebywać 16 osób i 2 trenerów.
 5. Na 1 korcie do squasha mogą przebywać max. 2 osoby (poza przypadkami lekcji z trenerem). Na obiekcie mogą przebywać tylko osoby korzystające z usług sportowych, prosimy nie przyjeżdżać z dziećmi.
 6. Obowiązują tylko rezerwacje z wyprzedzeniem – telefoniczne. Recepcja nie będzie dokonywała rezerwacji na miejscu. Rezerwacji można dokonywać zgodnie z dostępnością kortów. Od 18 maja wprowadzamy zmiany w kalendarzu do rezerwacji. Dla waszego lepszego komfortu i aby uniknąć kumulacji osób przed kortem, wprowadzamy 30 min przerwy miedzy rezerwacjami, nie skracamy wam czasu gry. Po skończonej grze można rozciągać się na korcie, według wytycznych jest 15 minut na wyjście z obiektu. Rozgrzewkę wykonujemy 15 minut przed grą na zarezerwowanym korcie.
 1. Dotychczasowe stałe rezerwacje zostały zawieszone do odwołania.
 2. Od 18 maja do odwołania, rezerwacji można dokonywać tylko na 60 min.
 3. Jeśli tylko pogoda będzie pozwalać zalecamy rozgrzewkę na świeżym powietrzu 😊, ponieważ strefy rozgrzewki według zaleceń PZSQ, będą ograniczone liniami.

Procedury higieniczne:

 1. Każda osoba wchodząca i wychodząca na halę musi zdezynfekować ręce.
 2. Każda osoba poruszająca się po obiekcie i przebywająca przy recepcji musi mieć zasłonięte nos i usta. (nie dotyczy to gry)
 3. W wyznaczonych miejscach będą dostępne dozowniki z środkiem do dezynfekcji rąk oraz sprzętu.
 4. Będzie możliwość wypożyczenia sprzętu na recepcji.
 5. Sprzęt będzie dezynfekowany po każdym użyciu na recepcji.
 6. Wejście na wyznaczoną halę jest dopuszczalne 15 min przed rozpoczęciem rezerwacji.
 7. Strefę należy opuścić do 15 min po zakończonej rezerwacji.
 8. Wyłączone z użytku zostaną szatnie i prysznice. Na obiekt należy przyjechać w stroju sportowym. W szatniach i toaletach można tylko umyć ręce przed i po wyjściu z kortu a także skorzystać z sanitariatów.
 9. Zakazuje się wycierania podczas gry i po grze dłoni o wewnętrzne, zewnętrze ściany oraz szyby i inne elementy kortu i budynku, w tym celu, prosimy o przyjeżdżanie z własnymi ręcznikami.
 10. W celach utrzymania higieny prosimy siadać na własnych ręcznikach.

Zalecenia:

 1. Zalecamy zachowanie dystansu społecznego (2m).
 2. Korzystanie z własnego sprzętu sportowego.
 3. Zalecamy, aby przychodzić w stroju sportowym. Obuwie można zmienić na miejscu.
 4. Płatności za usługi dokonujemy kartami płatniczymi lub metodami zbliżeniowymi.
 5. Zalecamy korzystanie z wirtualnej karty Multisport.
 6. Osoby chore lub ze złym samopoczuciem prosimy o pozostanie w domu.
 7. W celu naszego wspólnego bezpieczeństwa i zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa prosimy o przestrzeganie zasad znajdujących się na https://www.gov.pl/, http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000087801.pdf

KAŻDA OSOBA DOKONUJĄCA REZERWACJI AKCEPTUJE POWYŻSZY REGULAMIN I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO STOSOWANIA.

Centrum Rezon zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i aktualizacji w niniejszym Regulaminie.

Centrum Rezon