Jesień to najodpowiedniejszy moment, by pomyśleć o swojej kondycji. Większość z nas wróciła lub właśnie wraca z wakacji do pracy. Obowiązki zawodowe powodują, że zaniedbujemy swoją kondycję fizyczną. Nie potrafimy znaleźć czasu, by zadbać o zdrowie. Warto więc, jak najszybciej znaleźć coś dla siebie, co pozwoli „nie zardzewieć”. Znakomitym rozwiązaniem jest otwierające się niebawem, w pobliżu Poznania Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne REZON przy ul. Kolejowej w Plewiskach.

Rezon Plewiska

– Początkowo będzie to Centrum Rekreacji, gdzie przygotowaliśmy dla swoich gości korty do gry w squasha, ścianę wspinaczkową, małpi gaj, czyli plac zabawa dla dzieci i kawiarnię – mówi właściciel obiektu Marek Frankiewicz. – Kolejnym krokiem będzie oddanie do użytku sal konferencyjnych oraz dobudowanie dalszej części obiektu, gdzie znajdzie się hotel.

Centrum zostało tak pomyślane, by można było przyjechać całą rodziną. W czasie, gdy rodzice będą grać w squasha lub wspinać się na ściance, dzieci pod okiem opiekunów bawić się mogą w małpim gaju. Po wysiłku będzie można odświeżyć się w przestronnych szatniach z łazienkami i odpocząć w kawiarni przy dobrej kawie i zdrowych sokach.

Cztery klimatyzowane korty do gry w squasha, to jedna z najważniejszych atrakcji w nowym Centrum, które powstaje na obrzeżach Poznania.

– Będzie to miejsce, gdzie instruktorzy prowadzić mają zajęcia dla początkujących, ale także doskonalące dla zaawansowanych graczy. Na stronie internetowej będzie można dokonywać rezerwacji kortów on-line. W planach jest także organizowanie turniejów oraz ligi squasha – mówi Marek Frankiewicz. – Wybudowane zostały oryginalne i autoryzowane 4 korty ASB Squash w systemie 40/100.

W recepcji będzie również mały sklep z akcesoriami do squasha, w którym będzie można na bieżąco zakupić najbardziej potrzebne rzeczy od koszulki po rakietę.

Na placu zabaw dla dzieci będzie można skorzystać z dwupiętrowego toru przeszkód o pow. 55m2 typu „małpi gaj” . Dzieci będą się tam bawić pod opieką opiekunów.
Zwolennicy wspinaczki będą mogli korzystać pod okiem instruktora ze ścianki o powierzchni 110m2, z trasami o zróżnicowanym poziomie trudności. Powinna ona zadowolić nawet najwybredniejszych fanów tego sportu.

Całość obiektu jest monitorowana, klimatyzowana, a goście nie będą mieli problemu z zaparkowaniem samochodu, ponieważ obiekt posiada własny parking.

– Przygotowaliśmy wszystko tak, by nasi klienci mogli korzystać z obiektu rodzinnie i nie mieli problemu z parkowaniem samochodu – mówi Marek Frankiewicz. – Liczymy, że z naszego Centrum korzystać będą mieszkańcy Plewisk, pobliskich miejscowości ale także i Poznania. Chcemy wpisać się sympatycznie w lokalną społeczność i dlatego nasz obiekt będzie korzystał z ekologicznego ogrzewania opartego na najnowocześniejszych systemach VRF. Są to najbardziej zaawansowane i rozbudowane pompy ciepła typu powietrze-powietrze. Nie będziemy więc zanieczyszczać okolicy, a tym bardziej nie będziemy zakłócać spokoju. Mimo długich godzin otwarcia Centrum – budynek jest tak wyciszony, by na zewnątrz nie było słychać żadnych hałasów– dodaje Frankiewicz.

Już wkrótce na stronie www.rezon-poznan.pl będzie podana data otwarcia obiektu i będzie można zacząć dokonywać pierwszych rezerwacji na korty do squasha.

– Mieszkańców Plewisk i okolic zapraszamy do stworzenia ligi w squasha – mówi Marek Frankiewicz. – Dla stałych klientów przewidujemy specjalne promocje.

 

 

Centrum Rezon