Serdecznie zapraszamy na 2 edycję Turnieju MW Metal&Rezon Meeeting  kat. B+, który odbędzie się w Centrum REZON 30 stycznia 2015 r.

Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
– turniej OPEN
– turniej DAMSKI
– turniej JUNIORSKI

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są do środy 28.01.2015 r. do godz. 12.00 na adres turnieje@rezon-poznan.pl
W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko
– numer licencji i aktualny ranking PFS
– numer telefonu
– adres e-mail

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia.

UWAGA! Zawodnicy nie posiadający licencji PFS zobowiązani są do wyrobienia jej i przesłania numeru organizatorowi do momentu zamknięcia listy zgłoszeń. Wyrobienie licencji jest bezpłatne – wystarczy wysłać dane e-mailem.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PFS:
http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html

Opłaty
Turniej OPEN – 70 zł
Turniej DAMSKI – 50 zł
Turniej JUNIORSKI – 30 zł

* Honorujemy karty Multisportu, Fit Profit, Fit Flex oraz OK System (–15 zł od wpisowego)
* Wpisowe zawiera opłatę 10 zł na cele statutowe PFS

W przypadku udziału w dwóch kategoriach obowiązuje jedna, wyższa kwota opłaty startowej.

Wpisowe prosimy wpłacać na konto:
PKO BP 93 1020 4027 0000 1502 0842 8684
Marek Frankiewicz Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne REZON
ul. Kolejowa 32
62-064 Plewiska

Istnieje możliwość wpłaty wpisowego bezpośrednio w recepcji klubu REZON gotówką lub kartą. Opłata musi zostać dokonana do momentu zamknięcia listy zgłoszeń!

Pakiet startowy
– napój izotoniczny
– poczęstunek w formie bufetu w czasie trwania zawodów

Nagrody
– puchary dla zwycięzców
– nagrody ufundowane przez naszego partnera turnieju – firmę MW Metal

Harmonogram turnieju
Środa (28.01)
– 12.00 Zamknięcie listy zgłoszeń, weryfikacja zawodników i wpłat
– 19.00 Losowanie poszczególnych turniejów
– 22.00 Publikacja wyników losowania

Piątek (30.01)
– 17.30 Start Turnieju DAMSKIEGO
– 18.30 Start turnieju OPEN

Sobota (31.01)
10.00 Start Turnieju JUNIORSKIEGO OU11
– 11.00 Start Turnieju JUNIORSKIEGO OU13

Wyniki losowania OPEN: Wyniki losowania
Harmonogram: Harmonogram
Turniej Damski: system “każdy z każdym”

Lista startowa turnieju OPEN:

  1. Domagoj Spoljar #5
  2. Tomasz Gałecki #15
  3. Andrzej Pyda #16
  4. Grzegorz Gajewski #28
  5. Marek Szymanowski #39
  6. Karol Andrzejczak #45
  7. Tomasz Peukert #56
  8. Piotr Kleszcz #57
  9. Jarosław Grzechowiak #89
  10. Paweł Florczyk #96
  11. Łukasz Skrzypczak #99
  12. Włodzimierz Grzelczak #101
  13. Daniel Czajczyński #102
  14. Piotr Kieruzal #123
  15. Maciej Holz #138
  16. Szymon Kurdynowski #139
  17. Adam Michańków #149
  18. Piotr Chocholski #150
  19. Tomasz Glaza #160
  20. Rafał Sorek #177
  21. Jarosław Oleksy #178
  22. Krzysztof Jerzykowski #183
  23. Maciej Forreiter #204
  24. Bartosz Górzyński #226
  25. Mikołaj Stefański #229
  26. Kamil Przybitkowski #235
  27. Sebastian Drążkowiak #250
  28. Romuald Rydz #252
  29. Piotr Mazur #255
  30. Przemysław Skarbiński #308
  31. Łukasz Sokołowski #325
  32. Arkadiusz Borkiewicz #515
  33. Karolina Kwaśniewska #530
  34. Maciej Brzeski #567
  35. Adam Forreiter #578
  36. Monika Kałmuczak #586
  37. Robert Jesionek #608
  38. Krzysztof Bronikowski #614
  39. Daniel Nuszkiewicz #637
  40. Roman Rusiłowski #681
  41. Tomasz Sokołowski #755
  42. Mikołaj Szarafiński #765
  43. Michał Bibel #772
  44. Tomasz Górski #805
  45. Janusz Błaszczyk #1542
  46. Julian Sokołowski #…

Lista startowa turnieju DAMSKIEGO:

  1. Dorota Grzechowiak #10
  2. Monika Kałmuczak #14
  3. Joanna Małyszka #22
  4. Karolina Kwaśniewska #28
  5. Agnieszka Skarbińska #43
  6. Joanna Stróżyk #244

Lista startowa turnieju JUNIORSKIEGO GU11:

  1. Kaja Jankowiak #2
  2. Aleksandra Tomczyk #4
  3. Natasza Grzechowiak #5
  4. Weronika Urbańska #12

Lista startowa turnieju JUNIORSKIEGO OU11:

  1. Jan Samborski #8
  2. Bartosz Birecki #14
  3. Franciszek Oleksy #17
  4. Maksymilian Celm #24
  5. Mikołaj Grzechowiak #39
  6. Aleksandra Tomczyk #68
  7. Kosma Kasprzak #71
  8. Kaja Jankowiak #74
  9. Marcin Forreiter #80
  10. Natasza Grzechowiak #88
  11. Weronika Urbańska #…

Lista startowa turnieju JUNIORSKIEGO OU13:

  1. Wojciech Dobrzyński #4
  2. Mateusz Górecki #28
  3. Franciszek Celm #38
  4. Adam Gabryel #41
  5. Maksymilian Celm #47
  6. Amelia Oleksy #91
  7. Fryderyk Lizik #104
  8. Jerzy Koczur #120
  9. Filip Pędowski #134
  10. Marcin Forreiter #150
  11. Kosma Kasprzak #…

 

Centrum Rezon