REZON Turniej Urodzinowy 

Serdecznie zapraszamy na pierwszy Turniej Urodzinowy kat. B+, który odbędzie się w Centrum Konferencyjno- Rekreacyjnym REZON dnia 29 listopada 2014r.

Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
– turniej OPEN
– turniej DAMSKI
– turniej JUNIORSKI

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 27.11.2014r. do godz. 12.00 na adres turnieje@rezon-poznan.pl
W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko
– numer licencji i aktualny ranking PFS
– numer telefonu
– adres email

Potwierdzimy zwrotnie przyjęcie zgłoszenia

UWAGA! Zawodnicy nie posiadający licencji PFS zobowiązani są do wyrobienia jej i przesłania numeru organizatorowi do momentu zamknięcia listy zgłoszeń. Wyrobienie licencji jest bezpłatne- wystarczy wysłać dane emailem.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PFS:
http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html

Opłaty
Turniej OPEN – 80 zł
Turniej DAMSKI – 60 zł
Turniej JUNIORSKI – 30 zł

* Honorujemy karty Multisportu, Fit Profit, Fit Flex oraz OK System ( -15zł od wpisowego )
* Wpisowe zawiera opłatę 10 zł na cele statutowe PFS

W przypadku udziału w dwóch kategoriach obowiązuje jedna, wyższa kwota opłaty startowej.

Wpisowe prosimy wpłacać na konto:
PKO BP 93 1020 4027 0000 1502 0842 8684
Marek Frankiewicz Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne REZON

ul. Kolejowa 32

62-064 Plewiska

Istnieje możliwość wpłaty wpisowego bezpośrednio w recepcji klubu REZON gotówką lub kartą. Opłata musi zostać dokonana do momentu zamknięcia listy zgłoszeń!

Pakiet startowy
– poczęstunek w formie bufetu w czasie trwania zawodów
– obiad

Nagrody
– puchary dla zwycięzców w kategorii OPEN i DAMSKIM
– medale w turnieju JUNIORSKIM
– niespodzianki od głównego partnera turnieju DOM HERBATY „AROMAT”
– nagrody ufundowane przez naszego stałego partnera firmę MW Metal
– nagrody rzeczowe ufundowane przez markę FOX
– romantyczna kolacja w „Enjoy restaurant”
Wartość nagród w turnieju to ponad 2 tys. zł !!!

Harmonogram turnieju
Czwartek (27.11)
– 12.00 Zamknięcie listy zgłoszeń, weryfikacja zawodników i wpłat
– 19.00 Losowanie poszczególnych turniejów
– 22.00 Publikacja wyników losowania

Piątek (28.11)
-12.00 Harmonogram pierwszych meczy

Sobota (29.11)
– 09.30 Start Turnieju DAMSKIEGO
– 11.00 Start Turnieju JUNIORSKIEGO
– 12.30 Start turnieju OPEN

Wyniki losowania:
http://www.speedyshare.com/AaWY7/Turniej-urodzinowy-losowanie.xlsx
Turniej damski i juniorski system każdy z każdym

Lista startowa turnieju OPEN:
1. Tomasz Gałecki #17
2. Marek Szymanowski #26
3. Tomasz Peukert #54
4. Łukasz Skrzypczak #96
5. Włodzimierz Grzelczak #97
6. Jarosław Oleksy #128
7. Piotr Kieruzal #129
8. Rafał Sorek #147
9. Piotr Chocholski #197
10. Bartosz Schubert #230
11. Maciej Forreiter #308
12. Sebastian Drążkowiak #353
13. Łukasz Sokołowski #376
14. Karolina Kwaśniewska #559
15. Adam Forreiter #618
16. Tomasz Sokołowski #682
17. Daniel Nuszkiewicz #747
18. Maciej Brzeski #749
19. Grzegorz Gąsior #764
20. Mikołaj Szarafiński #1014
21.

 

Lista startowa turnieju DAMSKIEGO:
1. Monika Kałmuczak #14
2. Karolina Kwaśniewska #24
3. Agnieszka Kosińska #83
4. Weronika Chorążyczewska #276
5. Joanna Stróżyk #…
6.

 

Lista startowa turnieju JUNIORSKIEGO OU11:
1. Jan Samborski #10
2. Franciszek Oleksy #15
3. Bartosz Birecki #18
4. Miłosz Jankowski #35
5. Marcin Forreiter #89
6. Kosma Kasprzak #…
7.

 

Lista startowa turnieju JUNIORSKIEGO OU13:
1. Julian Sokołowski #16
2. Mateusz Górecki #34
3. Adam Gabryel #43
4. Marcin Forreiter #106
5. Fryderyk Lizik #156
6. Jerzy Koczur #…
7. Amelia Oleksy #…
8. Kosma Kasprzak #…

 

 

USA